Bizden Habeler

En İyi Özel Güvenlik Şirketleri

Kendinizi güvende hissetmek, hayatınızın daha yaşanılabilir olması ve özellikle birçok şirketin kendini emniyet altına alabilmesi için özel bir güvenlik bulundurması şarttır. Özellikle büyükşehirlerde özel güvenlik şirketlerine olan talep her geçen gün artış gösteriyor. Bu alanda geçmişten bugüne dek sahip olduğu uzmanlık tecrübesi ile sizlere hizmet veren Sipahi Güvenlik ile artık kendinizi daha güvende hissedebilirsiniz. Deneyimli ve uzman kadrosu ile birçok noktaya hizmet veren Sipahi Güvenlik, özverili çalışanları ile aradığınız güvenlik hizmetlerinin en iyisini sizlere sunuyor. Güvenlik şirketlerine olan talebin artış göstermesi nedeni ile çalışma prensiplerini iyileştirerek profesyonel bir hizmet sunan ve alanında en iyi özel güvenlik şirketleri arasında yer alan Sipahi Güvenlik ile sizler de dilediğiniz tüm alanlarda sizlere sunulan güvenlik hizmetlerinden yararlanabilirsiniz. Güvenlik hizmetleri çok yönlü bir hizmettir. Sadece ev ve site gibi alanların güvenliklerinden değil birçok noktada ve iş sektöründe taleplerin karşılanmasına destek olunuyor. Sahip olduğu kurumsal kimliği ile sizlere kıymetli hizmetler veriyor ve aynı zamanda gelişen, değişen etkenlere ayak uydurarak çalışmalarına değer katıyor.

Özel Güvenlik Hizmetleri

Alanında en iyi güvenlik şirketleri konumunda yer alan Sipahi Güvenlik bünyesinde barındırdığı birçok hizmet avantajı ile sizlere aradığınız kaliteli hizmetin sunulmasına yardımcı oluyor. Gelişmiş kadrosu ile istediğiniz her sektörde tercih edebileceğiniz özel güvenlik hizmetlerinden bazıları şu şekildedir;

Site Güvenliği Hizmeti

Yeni kurulacak siteler başta olmak üzere eski dönemlerde var olan sitelerde de güvenliği sağlamak için site güvenlik hizmetlerinden faydalanılıyor. İnsanların yaşam kalitesinin artmasına neden olarak daha konforlu bir yaşama sahip olabilmeleri için site içerisinde güvenlik bulunması şarttır. Binaya gün içerisinde gelen ve giden kişilerin kimlik kontrollerinin yapılması, site sakinlerine bilgi verilmesi, sitede meydana gelebilecek çeşitli olumsuz olayların kısa süre içerisinde çözüme kavuşması ve hırsızlık gibi risklerin önüne geçilmesi için site güvenlik hizmetlerinden yararlanabilirsiniz.

Bar Güvenlik Hizmeti

İnsanların doyasıya eğlendiği noktalardan bir tanesi olan Bar, aynı zamanda birçok problemlerinde yaşandığı noktalardır. Bar içerisinde güvenliğin ve otoritenin sağlanması, bar içerisine giren kişilerin detaylı olarak kontrol edilmesi gerekir. Sipahi Güvenlik benzersiz kadrosu ile bar güvenliği hizmetlerinde alanında en iyi firmadır. Bar güvenliğinin sağlanması için tercih edilen bodyguard hizmeti dilediğiniz her noktada sizlere sunuluyor.

Fabrika Güvenlik Hizmeti

Türkiye’nin dört bir noktasında birbirinden farklı ürünlerin üretimlerini yapan fabrikalar bulunuyor. Bu fabrikaların olmazsa olmazlarından bir tanesi güvenlik hizmetleridir. Fabrika, depo gibi alanların güvenliğinin sağlanması adına sizler de bu hizmetlerden yararlanabilirsiniz. Fabrika güvenliği hizmetlerinde el dedektörü, kapı dedektörü, güvenlik cihazları ve patlayıcı madde tespit edilebilen araçlar ile fabrika güvenliği profesyonel bir şekilde idare ediliyor. Her türlü tehdit ve tehlikenin oluşmasını engelleyen bu fabrika güvenlik hizmetlerini en iyi özel güvenlik şirketleri arasında yer alan Sipahi Güvenlik firmasından alabilirsiniz.

AVM Güvenlik Hizmeti

Son dönemlerde her noktada çoğalan alışveriş merkezleri halka açık olan bir alan olmasından dolayı güvenliğe büyük oranda ihtiyaç duyan sektörler arasında yerini alıyor. Giriş ve çıkışların düzenli olarak kontrolü, meydana gelebilecek risklere karşı çantaların x-ray cihazından geçirilerek takip edilmesi gibi önemli detaylar güvenlik sektörünün olmazsa olmazıdır. Aynı zamanda AVM içerisinde bulunan katlarında gün içerisinde düzenli olarak kontrol edilmesi gerekir. Sipahi Güvenlik şirketi, AVM güvenliğinde sizlere uzman desteği sağlayarak kusursuz bir hizmet avantajı sunuyor.

Rezidans Güvenliği Hizmeti

Sipahi Güvenlik hizmetleri, alanında deneyimli ve eğitimli kadrosu ile uzmanlaşmış bir güvenlik şirketidir. Büyükşehirlerde sık rastlanan ve modern ev modeli olan rezidans, yüksek teknolojiye sahip güvenlik hizmetlerine ihtiyaç duyuyor. Rezidans güvenlik hizmetleri sizlere birçok faaliyet sunar. Bu faaliyetlerden en önemlisi giriş ve çıkışların kontrolü dışında, gelen kargoların teslimatlarının yapılması ve kontrolünün sağlanmasıdır. Aynı zamanda her saat başı yapılan devriye gezileri ile de meydana gelebilecek risklerin kısa süre içerisinde önlenmesi sağlanır. Rezidans içerisinde yer alan otopark, bahçe, spor salonu gibi alanların 24 saat güvenlik kamerası ile takibi yapılır. En iyi özel güvenlik şirketleri kapsamında beklentilerinizin karşılanmasına destek olanSipahi Güvenlik şirketinden hizmet talebinde bulunarak sizler de rezidans güvenliğini sağlayabilirsiniz.

Belediye Güvenliği

Halka açık olan yerlerin güvenliğinin sağlanması gerekir. Belediyelerde bu öncelik verilen yerler arasında yer alıyor. Sürekli olan insanların giriş ve çıkış yaptığı yerler arasında olan belediyelerin iç güvenliğinin en iyi şekilde sağlanması şarttır. Sipahi Güvenlik firması, belediye güvenliği hizmetlerinde de sizlere hizmet veriyor. Belediye içerisinde giriş çıkışların oto kontrolünün sağlanması için x-ray cihazı ile takip, metal kapı dedektörleri, otopark ve yaya girişlerinin düzenli kontrolü ve güvenliğinin sağlanması, el dedektörleri gibi tüm hizmetler belediye güvenliği hizmetleri kapsamında sizlere sunuluyor. Güvenliğin sağlanması adına her detay uzmanlık ile takip ediliyor. Belediyelerin güvenliğinin sağlanması için Sipahi Güvenlik şirketleri sektörün en iyisi konumundadır.

Okul Güvenliği Hizmeti

Sipahi Güvenlik firması, okul güvenliği alanında da sizlere çeşitli hizmetler sunuyor. Okullarda yaşanabilecek tüm olumsuz olayların ortadan kaldırılması için profesyonel güvenlik hizmetleri alınması şarttır. Sipahi Güvenlik şirketi okullardaki yangın sistemlerinin düzenli kontrolü sağlar, aydınlatma armatürlerinin ve sistemlerinin kontrolü, okul kat güvenliği ve okul geçiş güvenliği gibi birçok hizmeti sizlere sunuyor. Polis teşkilatı ile koordineli çalışmalar yapılır. Okullarda yaşanan olumsuz olayların raporlarının hazırlanması, kısa ve detaylı raporlarının oluşturulması okul güvenlik hizmetlerinin içerisinde dahildir. Okul güvenliğinin kusursuz bir şekilde ilerletilmesi için sipahi özel güvenlik hizmetlerini seçebilirsiniz.

Otel Güvenliği Hizmeti

Oteller, yaz tatilleri başta olmak üzere birçok önemli toplantıların gerçekleştirildiği noktalardır. Bu nedenle otele gelen kişilerin güvenliğinin sağlanması gerekir. Aynı zamanda yaz tatillerinde insanların yoğun olduğu dönemlerde güvenliğin bulunması otelin prestiji içinde önem arz eder. Sipahi Güvenlik hizmetleri arasında yer alan otel güvenliği hizmeti, otelin her alanının aktif bir şekilde korunmasına destek oluyor. Gün içerisinde otel çevresinde devriye atılması, kamera sistemi ile 24 saat kontrol, otele gelen önemli misafirler için özel koruma hizmeti, risklerin belirlenerek bu risklerin yönetimlerinin sağlanması, böcek arama gibi birçok detay güvenlik hizmetlerine dahildir. Kullanılan kamera sistemleri 1.kalite ürünlerden oluşarak sizlere profesyonel görüntü kalitesi sunuyor. Sizler de otel güvenliğinin en iyi şekilde sağlanması için Sipahi Güvenlik şirketinden yardım alabilirsiniz.

İnşaat ve Şantiye Güvenliği

İnşaat Sektörü, ülkelerin ekonomilerine sağladığı katma değer ve istihdam olanaklarıyla her zaman lokomotif bir sektör olmuştur. Ancak sektörde yaşanan GÜVENLİK ZAFİYETLERİ dünyanın birçok ülkesinde olduğu gibi ülkemiz için de büyük sorunlar teşkil etmektedir.

Yaşanan HIRSIZLIKLARIN önlenebilmesi, kayıpların en aza indirilebilmesi ve sektördeki tüm tarafların bilinçlenmesini sağlamak amacıyla SİPAHİ GÜVENLİK VE KORUMA HİZMETLERİ olarak 5188 sayılı kanun gereğince güvenlik zafiyetlerinin en aza indirilerek maksimum önlemleri almayı hedeflemekteyiz.

İnşaat güvenliği ve şantiye güvenliği konusunda uzman şirketimiz, inşaat sektörünün faaliyette bulunduğu köprü, yol, baraj, liman, petrol tesisi, toplu konut, alışveriş merkezi, fabrika, hastane, okul gibi tesis ve sanayi kuruluşlarının şantiye güvenlik hizmetini başarıyla karşılayan bir firmadır.

Sipahi Güvenlik Koruma Hizmetleri Ltd. Şti. olarak konusunda uzman ve deneyimli personelleri, gerek kamu inşaat sektörü ve gerekse özel inşaat sektöründe yer aldığı güvenlik faaliyetlerinde yapının etüt ve proje aşamasından sonra inşaat safhasına geçilmesini takiben gerekli fizibilite durumu ve risk analizlerini tespit etmekte ve gerekli özel güvenlik stratejilerini oluşturmayı ilke edinmiştir.

Sipahi Güvenlik Hizmetleri İle Profesyonel Hizmet Alın

En iyi güvenlik şirketleri, sektörde kullanılan teknolojik gelişmelere bağlı kalarak sizlere hizmet sunar. Sipahi özel güvenlik hizmetleri sahip olduğu en iyi güvenlik malzemeleri ile sizlere kaliteli hizmet sunuyor. Konfor alanlarının ve yaşamlarını risklerden uzak tutmak isteyen kişilerin tercihi olan Sipahi Güvenlik şirketi, her gün yenilenen çalışma perspektifi ile aradığınız güvenlik hizmetlerini Sipahi Güvenlik ile sağlayabilirsiniz.

Sipahi Güvenlik Hizmetleri Fiyatları

Sipahi Güvenlik hizmet fiyatları güvenlik hizmeti verilecek olan sektöre göre ve güvenlik sayısına göre değişkenlik gösterebiliyor. Sizler, güvenlik hizmetleri konusunda bilgi almak ve fiyatları öğrenmek için Sipahi Güvenlik firması ile iletişime geçerek talep ettiğiniz hizmetleri ileterek detaylı bilgi alabilirsiniz.