Okul Güvenliği

Okul Güvenliği

SİPAHİ GÜVENLİK VE KORUMA HİZMETLERİ LTD.ŞTİ, uyguladığı okul güvenlik modeli ile okul ile ilgili fiziki...


SİPAHİ GÜVENLİK VE KORUMA HİZMETLERİ LTD.ŞTİ, uyguladığı okul güvenlik modeli ile okul ile ilgili fiziki güvenliği artırıcı önlemler de saptanarak okulların güvenliklerinin sağlanması için, okul giriş ve çıkış kontrolü, okul katlarının güvenliği, öğrenci güvenliği ve kontrolü, yangın güvenliği ve dışarıdan yetkisiz kişilerin okula girişini engelleyici tedbirleri alan, okul güvenliği hizmetlerini en iyi şekilde vermek arzu ve isteğindedir.

Firmamız tarafından Risk analizi yapılan okul çevre duvarları, Kamera sistemi, Yangın ve Alarm sistemleri, aydınlatma sistemleri vs. etmenler ve risk faktörleri değerlendirilerek, okul yönetimi ve gerekirse emniyet müdürlükleri ile koordinasyonu sağlar ve bu amaçla gerekli belge ve raporları inceleyerek, kısa (özet) ve uzun (detaylı) okul özel güvenlik rehberi önerilerinde bulunarak, daha etkin okul güvenliği hizmeti vermeyi amaçlar.

Yegane varlığımız çocuklar için okullarda alınması gereken güvenlik önlemlerini daha da ayrıntlı hale getirmek, hem firma politikamızın daha iyi anlaşılması hem de okullarda daha iyi bir güvenlik sağlanması için bir zorunluluk halini almıştır. Bu itibarla, okullarda güvenlik tedbirlerinin arttırılması için bazı tavsiyelerimiz aşağıdadır;

SİPAHİ GÜVENLİK VE KORUMA HİZMETLERİ LTD.ŞTİ olarak çocuklarımızın güvenliği herşeyden önemli olması hasebiyle okul güvenlik hizmetleri, gerekli okul güvenlik eğitimi almış uzman kadromuz, siz, çocuklarımız ve okulunuz için en profesyonel çözümleri işbirliği içerisinde sağlar.